Pikošky

Manželia sa narodili v rovnaký deň, zomreli len deň po sebe

manzelia 12.8.2013 - 1Autor: zz, 12. 08. 2013 17:33

Manželský pár z Kalifornie tento rok oslávil 75. výročie sobáša. Partneri, ktorí prišli na svet v rovnaký deň, tento svet v júli s rozdielom jediného dňa aj opustili, aby sa mohli stretnúť na "druhom brehu".

 


Čítať ďalej...

Krupinčanka Silvia robí topánky pre najväčšie boháčky: Obuje aj Kate Middleton?

18. 07. 2013 00:00

Z opatrovateľky je špičková dizajnérka obuvi! Silvia Campbell (37) odišla pred štrnástimi rokmi z rodnej Krupiny do Anglicka. Dnes šije topánky najznámejším boháčkam. Jej zákazníčkou sa možno onedlho stane aj vojvodkyňa Kate Middleton.

o kate-topanky1

VOJVODKYŇA KATE: Bude po pôrode nosiť topánočky od slovenskej dizajnérky?Foto: Profimedia.sk, Archív S.C

Čítať ďalej...

Poľská umelkyňa tvaruje miniatúrne sochy z chleba

Autor: Webnoviny.sk, 16. 06. 2013 13:03

Na tvorbu umeleckých diel nie je potrebný drahý materiál – poľskej umelkyni Milene Korolczuk stačí aj obyčajný chlieb. Z voňavej striedky tvorí drobné busty známych osobností, ktoré sú vypracované do najmenších detailov.

Picture1 - 17.7.2013
Srbská umelkyňa Marina Abramović
Foto: Milena Koloczuk

Čítať ďalej...

Lettr.co: projekt, vďaka ktorému môžete odoslať pohľadnice odkiaľkoľvek

Rozmýšľali ste niekedy nad tým poslať pohľadnicu z nejakého neobvyklého miesta, no nemali motív, ktorý by sa hodil, alebo nemali pohľadnice v predaji vôbec? Pre niekoho drahé, pre niekoho úsmevné. Veď naša pohľadnica z Chorvátska chodí už tretí rok, alebo pohľadnica známych z Mexika nenašla adresáta ani po štyroch rokoch. Celkom vtipný, zároveň jednoduchý nástroj spustili na doméne Lettr.co Slováci. Stačí sa prihlásiť, nahrať práve vyhotovenú fotografiu a nechať ju odoslať za malý poplatok na konkrétnu adresu v SR. Máte tak vlastnú pohľadnicu a poslanú poštou, ktorej sa možno dá o niečo viac dať veriť, ako mnohým poštám a neistým schránkam, či hotelovým recepciám.

lettr.co 11.7.2013

Čítať ďalej...

Striebrovlasá modelka má 82 rokov a neprestáva pózovať

Autor: zz, 08. 07. 2013 16:06

Hoci väčšina štíhlych krások odchádza do modelingového dôchodku ešte pred tridsiatkou, nájdu sa aj výnimky. Legendárna Carmen Dell´Orefice má už 82 rokov a stále dostáva pracovné ponuky od Gaultiera, Galliana či hodinkového gigantu Rolex.

carmen 1 - 9.7.2013

Foto: www.dailymail.co.uk

Čítať ďalej...

600

Najnovšie pracovné ponuky

Pracovné ponuky

 

 

 

Nájdete nás aj na FB

Pravidlá portálu