Čo ak si nemôžete dovoliť kurz?

Radi by ste vycestovali do zahraničia ako opatrovateľka? Informujete sa, postupne si zisťujete všetky náležitosti, diskutujete na rôznych opatrovateľských fórach. Alebo sa už dávno chystáte spraviť si vodičák? Radi by ste sa vzdelávali, ale jedna vec zostáva stále nevyriešená - momentálne si to nemôžete dovoliť. Už nad tým nemusíte uvažovať. VaV v spolupráci s OZ Tolamir má pre Vás jedinečné riešenie.

Každý mesiac dajú jednému záujemcovi kurz zadarmo! Napíšte im, prečo by práve Vám mali darovať vzdelávací kurz.

Na svojej stránke uvádzajú: "Radi by ste sa vzdelávali, ale finančné prostriedky Vám to aktuálne nedovolia?

Možno sa staráte o blízkeho, možno ste stratili prácu, možno si už dlhšiu dobu neviete nájsť zamestnanie ... Vaša situácia proste nie je ani zďaleka ružová.  Napíšte nám o Vašom životnom príbehu. Zaujíma nás Váš prípad, vypočujeme Vás. Napíšte nám a my jedného z Vás odmeníme vzdelávacím kurzom. Získajte 230-hodinový opatrovateľský kurz alebo štandardný vodičský kurz skupiny "B" zadarmo. Vzdelávacie kurzy vôbec nie sú lacnou záležitosťou. S rodinným rozpočtom vedia pekne zamávať. Raz do roka prichádza šanca rozšíriť svoje teoretické vedomosti i praktické zručnosti bez toho, aby ste museli vynakladať nemalé finančné prostriedky.

Stačí nám Váš príbeh. Podeľte sa s nami a my zvýšime Vaše šance zamestnať sa vďaka našim úspešným opatrovateľským a vodičským kurzom. Vzdelanie dá Vašej budúcnosti nový rozmer. Nehľadajte výhovorky, prečo sa to nedá, skúste to s nami.

VaV je vzdelaním pre všetkých."

Svoje príbehy posielajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Zdroj: vavslovakia.sk

 

 

7170

Najnovšie pracovné ponuky

Pracovné ponuky

 

 

 

Nájdete nás aj na FB

Pravidlá portálu