Správy zo Slovenska

O daniach sa môžu Slováci poradiť už aj na pobočkách Slovenskej pošty

 


Spoločné kontaktné miesta pošty a finančnej správy môžu ľudia v súčasnosti využiť vo Vrábľoch, Novej Bani, Veľkom Mederi a v Novákoch. Podľa Macíkovej ich doteraz navštívili tisícky ľudí najmä preto, aby sa poradili v súvislosti s podávaním daňových priznaní. Zamestnanci týchto kontaktných centier zákazníkom okrem poskytovania informácií a preberania daňových priznaní vydávajú aj tlačivá a zásielky.

"Najnavštevovanejšie kontaktné centrum je v Novákoch. Zaujímavosťou je, že viac klientov využíva služby centier predpoludním ako popoludní. Podľa postrehov zamestnancov klienti najviac oceňujú, že daňový úrad z regiónu neodišiel a svoje služby prostredníctvom pošty poskytuje každý deň," doplnila Macíková.

Slovenská pošta tiež avizovala, že pripravuje nové poštové, finančné, poisťovacie a komunikačné služby. "Vytvárame univerzálnu pobočkovú infraštruktúru, ktorá dokáže obsiahnuť viacero služieb, čím chceme ľuďom ponúknuť, aby si vybavili "pod jednou strechou" napríklad aj jednoduché služby v oblasti financií, poisťovníctva prípadne telekomunikácií," avizoval šéf pošty Tomáš Drucker.

 


Zdroj: hlavnespravy.sk

 

6420

Najnovšie pracovné ponuky

Pracovné ponuky

 

 

 

Nájdete nás aj na FB

Pravidlá portálu