Rodina a vzťahy

Čo ženy milujú a čo nenávidia na mužoch?

 

Nie je až tak úplne jedno, kde sa so svojím drahým nachádzate, pretože mnoho nepríjemností súvisí práve s prostredím, v ktorom ste:

V spoločnosti: no asi to najhoršie, čo náš partner môže v spoločnosti robiť, je predvádzanie sa, vulgárne správanie a nemiestne poznámky na iné ženy. Každej z nás sa vlasy dupkom postavia, keď sa správajú ako „sedláci“, silou-mocou chcú na seba upozorniť prostredníctvom sprostých rečí, a to najlepšie je, ak sa opijú ako doga.

V domácnosti: na prvom mieste je neporiadnosť, lenivosť a neochota pomôcť nám pri upratovaní. No najviac nás vie podraziť, ak verejne prezentujú názor, že žena je na to, aby stála pri sporáku, upratovala, prala, kým on si „váľa šunky“ pri telke s pivom v ruke. Ak už aj nechcú nič robiť, aspoň nech nám nezavadzajú pri varení a prataní. To nás vie priviesť do šialenstva. Určite nesmieme zabudnúť ani na to, že nenávidíme, ak sa tvária ako mentálne retardovaní, len aby sa vyhli práci v domácnosti a aj to, keď nám hučia do práce, o ktorej nemajú ani páru.

Na nákupe: no kapitola sama o sebe! Frflú, všetko im prekáža, len sa za nami šuchtajú slimačím krokom. Každú ženu to znervózňuje, čím sa len samotný nákup predĺži a napokon si žena kúpi niečo, čo vlastne ani nechcela. Ale muži sú v tomto experti. Nie je výnimkou, ak ide o opačný prípad a muž je ten, ktorý si niečo kupuje. Vtedy už, samozrejme, žena nesmie byť nervózna!

Na dovolenke: opäť sme pri nevrelosti, lenivosti a povýšenosti. Neznášame, ak okato očumujú zadky iných žien a ešte sa tvária, že je všetko v poriadku. Ďalšou vecou je, ak sa správajú, akoby im patril celý hotel, v ktorom ste ubytovaní.

V posteli: sebeckosť, pasivita, pohodlnosť, rutina a slabá intímna hygiena. Čo k tomu viac dodať?

 

Pozrite si taký menší zoznam ďalších vecí, z ktorých ženám naskakuje husia koža:

1. Choroba a mužské fňukanie.

2. Strihanie nechtov na tých najmenej vhodných miestach, ako je posteľ. Ale chválime, že si ich vôbec strihajú.

3. Nie, nie sme celé vzrušené, ak to muži cez víkend preženú s alkoholom. Opica vôbec nie je sexi.

4. Sú presvedčení o tom, že sú tí najlepší šoféri. Zaujímavé ale je, že štatisticky sú oni práve tými, ktorí spôsobujú najviac dopravných nehôd.

5. Grganie a prdenie im príde neskutočne vtipné. Nám ani zďaleka.

6. Deň futbalu a deň po futbale – všetky reči len o tom.

7. Manuály a návody na použitie sú podľa nich len pre slabochov. A pritom vieme, ako to dopadne...

8. Milujú, keď sa môžu chváliť svojím najnovším telefónom. Ale prečo ho občas aj nevyužijú na to, aby nám zavolali?

9. Záchod, záchod a ešte raz záchod. Či už ide o sklápanie poklopu alebo čistotu.

10. Vyžívajú sa v pohadzovaní oblečenia len tak ledabolo po zemi.

11. Pri sledovaní televízie dávajú jasne najavo, že im patrí. A to pevným stiskom ovládača v dlaniach.

woman-love-man

Ale sú tu aj veci, pre ktoré ich nadovšetko milujeme a bez ktorých by sme to bez nich neprežili ani minútu.

Určite pomoc s ťažkými úkonmi. Veď sme slabé ženy a odniesť skutočne veľký nákup je nad naše sily.

Smiech a zábava – muži nás skutočne dokážu rozosmiať. Či už ide o naozaj originálne výhovorky, aby sa vyhli napr. domácim prácam alebo len o obyčajný vtip.

To, že sa nejdú zblázniť z maličkostí, pri ktorých sa my vieme riadne natrápiť.

Úprimnosť. Áno, vy, muži, ste viac úprimní než my. Je všeobecne známe, že vy si konflikty a nedorozumenia vyhovoríte vždy a hneď. My skôr ohovárame a dusíme to v sebe.

Objatie. Je úžasné byť schúlená vo vašom náručí.

 

Všetky pozitívne veci však nadovšetko prevyšujú tie maličkosti, ktoré nás vyvádzajú z miery a treba si priznať, že keby muži nemali aj tie zlé stránky , nudili by sme sa. Na záver snáď len dodáme, že celý súzvuk duší záleží predovšetkým na nás. Ale tak schválne: čo vy milujete a čo neznášate na mužoch?

 Zabavte sa a pozrite si skutočné vtipné video - reklamu na poistenie, ktorá tak verne poukazuje na to, čo na mužoch naozaj "milujeme".

 

Zdroje: www.medzizenami.sk , www.pisem.sk, www.myshoun.com

4560

Najnovšie pracovné ponuky

Pracovné ponuky

 

 

 

Nájdete nás aj na FB

Pravidlá portálu