Jestetten–Opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach

  • Ponuka práce
  • Lokalita: Nemecko
  • Pozícia: Opatrovanie
  • Dátum pridania: 11.06.2019
Jestetten – Opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach/ nástup IHNEĎ/ VODIČSKÝ PREUKAZ výhodou/ potrebná dobrá znalosť nemčiny
Do mestečka Jestetten, pri švajčiarských hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 81 - ročnej pani (165 cm, 50 kg). Pani býva v rodinnom dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Má manžela, ktorý síce nebýva v dome, ale chodí sa tam cez deň najesť. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s internetom.
Potreba ošetrovateľskej služby: návštevy ošetrovateľskej služby nie sú potrebné.
Zdravotný stav: pacientka má osteoporózu, cukrovku, ťažkosti so štítnou žľazou a obličkami (podstúpila dialýzu). Slabo počuje a preto má načúvací strojček. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka má amputovanú nohu a má protézu, pri pohybe využíva invalidný vozík. Je potrebné jej pomáhať pri presune z vozíka a späť. Pri transfere vie byť nápomocná.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, teda pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, presune na vozík, na toaletu. Jej úlohou je taktiež starostlivosť o domácnosť, upratovanie, pranie, žehlenie, varenie a nakupovanie. Obchod sa nachádza neďaleko domu a v domácnosti je k dispozícií aj auto. Pacientka je priateľskej a vďačnej povahy, rada sleduje filmy, prečíta si knihu alebo zahrá karty. Vítané sú taktiež prechádzky po okolí.
Dĺžka turnusu : 6 týždňov, nástup: ihneď
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 2096 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Inzerent: VIP-Complet
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Adresa: Miletičova 21 82108 Bratislava
Telefón: 0948719494
99300

Najnovšie pracovné ponuky

Pracovné ponuky

 

 

 

Nájdete nás aj na FB

Pravidlá portálu