Životný štýl

Ako sa z Vianoc nezblázniť!

pexels-photo-714697Už len pár dní nás delí od jedného z najkrajších sviatkov v roku, kedy sa stretne rodina a známi pri spoločnej večeri, ktorej ale predchádza množstvo stresov a plánovania. Darčeky, zostava jedálnička či výzdoba stromčeka?

 

Čítať ďalej...

Halloween tak, ako ho (ne)poznáte!

 

halloween-pumpkin-carving-faceDni, kedy budeme spomínať na našich blízkych, ktorí už nie sú medzi nami sa nezadržateľne blížia. Okrem smútočného obdobia, sa niektorí z nás pripravujú aj na Halloweensku párty, ktorá sa v našich končinách pomaličky stáva zvykom. Ale čo je vlastne Halloween a kde má svoje korene?

 

Čítať ďalej...

Hej ty! Poď sa smiať!

popcorn-movie-party-entertainmentPopri každodennom strese a stereotype zabúdame na smiech, ktorý je korením života. Prečítajte si pár typov na zabudnuté komédie, ktoré spríjemnia každý pochmúrny jesenný večer.

Čítať ďalej...

Móda oslavuje individualitu!

pexels-photo-291762Módne trendy sú v pohybe a neustále sa menia. Sveter, ktorý bol včera IN, dnes je zapadnutý niekde, kde ho už  nikto nenájde. Ani vy tieto zmeny nestíhate sledovať a pýtate sa, čo vám v šatníku nesmie chýbať? 

Väčšina návrhárov stavila túto sezónu na pohodlnosť, preto určite nespravíte krok vedľa ak do svojho outfitu zakomponujete nejaký oversize prvok.

Čítať ďalej...

Aký je recept na dlhovekosť?

dlhovekostHovorí sa, že vek ženy by mal ostať utajený. Dnes vám však prinášame článok o ženách, ktoré sa práve vďaka svojmu veku zapísali do dejín. Dokazujú, že vek je len číslo a po päťdesiatke či šesťdesiatke sa život nekončí.

Čítať ďalej...

610

Najnovšie pracovné ponuky

Pracovné ponuky

 

 

 

Nájdete nás aj na FB

Pravidlá portálu